Interaktivní představení

O Bajajovi


Tati, vyprávěj pohádku, prosím. Dobrá, byl jednou jeden král a měl tři syny. Nene tati, měl jen dva. Tak jo. Měl dva syny a ten mladší musel vyrazit do světa. Nene, tati, ten starší musel vyrazit do světa, protože ho vyrazili z domu, teda z hradu...Hele, tak to v pohádkách nikdy není! Tři synové a nejmladší vítězí, jelikož je nejchytřejší nebo nejstatečnější a nebo je sice blbej a línej, ale má dlouhého a širokého a bystrozrakého kámoše který za něj všechno zmákne, jasný? Jenže tati, tohle je pohádka o Bajajovi a tady žádná pravidla neplatí!

O Bajajovi je hra kterou si s Vámi zahrajeme. Není jednoduché hrát duchem chudého němého zahradníka a získat přitom srdce vyvolené princezny. A to si právě vyzkoušíte na vlastní kůži. Rodiče skládají draka, hrají pacholky u turnaje, jezdí na koni a jejich děti jsou princeznami, zahradníky, rytíři v turnaji, drakobijci a jablkovržky. Průvodcem Vám budou dva herci a... Koník.

Hra zabere minimálně půl hodiny, podle hravosti Koníka, dětí a rodičů. Potřebujeme rovný plácek či podium alespoň 8*5m a přívod 220V, zvučíme mikroporty.

Cena od 5.000,-

Verbování(čko)

Říkáte si, co že z těch Vašich ratolestí vyroste v dnešní době tabletů, mobilů a herních konzolí? Co třeba, kdyby Vám z nich vyrostli čestní a spravedliví rytíři a rytířky? Obratní a silní, bránící vždy slabšího, dvorní k dámám, velkorysí k nepříteli... Ne každému se to povede, ale za pokus to snad stojí.

Verbováníčko je hra, při níž dva rytíři (dodáme) cvičí na svém hradě pážecí droboť (dodáte) pod dozorem zbrojnošů (někteří z Vás - vyvolení). Hra má svůj příběh, dramatický oblouk, konflikt a rozuzlení, které Vás nepřekvapí, ale pro tu pážecí havěť bude mít (snad) i morální přesah. Hra je ideálně pro deset dětí (menší počet nevadí, větší lze, ale protahuje čas a spád, max. 18), tři dospělé účinkující rodiče a dva herce. Pážata projdou náročným výcvikem v obsluze chladných dřevěných zbraní - tasení, sekání, bodání, srážení hlav, kvintána a chytání kroužků. Nejlepší budou povýšeni do stavu rytířského.

Verbování(čko) si můžete užít nejen jako středověcí zbrojnoši a rytíři, ale též jako PIRÁTI nebo GLADIÁTOŘI.

Hra zabere minimálně půl hodiny, podle hravosti účinkujících dětí a rodičů. Potřebujeme rovný plácek či podium alespoň 8*5m a  přívod 220V, zvučíme mikroporty.

Cena od 5.000,-