Pohádky

Zvířátka a loupežníci

Neštěstí nechodí jenom po horách a po lidech, ale i po zvířátkách. A ochraptělý kohout odchází ze statku. Záchranná výprava jde v jeho stopách až do hlubokého lesa, kde narazí na obávaného loupežníka Šlohňajse... Klasický pohádkový příběh je odehrán loutkami Jana Růžičky jan-marionettes.com

Pohádka je vhodná pro děti od tří let, ale zvládnou ji i mladší, neboť neobsahuje drobné části, které by mohly vdechnout. Délka představení je cca 45 minut, požadavky jsou prostor 3x3m a zásuvka 220V pro dva PARy po 300W (tj světla, budou-li třeba) a zvuk. V galerii použity fotky Veroniky Krištofové a Heleny Šebkové. V galerii je k tisku černobílý prázdný plakát.

Cena od 3.500,-


Africká pohádka

Umu chce zažívat stejná dobrodružství jako kluci, ale souboj s dravou řekou jí zanese až tam za velký vodopád.

Dokáže zachránit svojí vesnici s pomocí kouzel velkého šamana nebo podlehne zlým paviánům?

Kouzelné loutky Matěje Holuba www.homart.cz přinesou Afriku až k Vám a Vy se stanete její součástí.

Pohádka je vhodná pro děti od tří let, ale zvládnou ji    i mladší, neboť budou mít u sebe maminky a ty vždy zvítězí nad dravou africkou zvěří.

Pohádku hrají dva herci.

Délka představení je cca 50 minut, požadavky jsou prostor 3x3m a alespoň 2,8 metru vysoký + zásuvka 220V pro dva PARy po 300W (tj světla, budou-li třeba) a zvuk.

Cena od 5.000,-  V galerii fotky Karla Hartla, Heleny Šebkové, Veroniky Krištofové, Báji Osvaldové a pokud jsem na někoho zapomněl, ať se ozve :)

Pirátská pohádka

Když jste kluk, co nemá ruku, každej vás má na háku a chcete hákovat na lodi, máte jedinou šanci - stát se pirátem. Těm na nějaké té haksně nesejde.

Když navíc lodi velí holka vašich snů, není co řešit. Prostě se po jejím boku postavíte Neptunovi, sirénám, Krakenovi a zákeřné Krevetě, abyste pak spolu zachránili jejího taťku.


Aja Marečková režírovala Kubu a Báju Osvaldovou  v alternaci s  Veroniku Krištofovou spolu s loutkami Jana Růžičky jan-marionettes.com (a ty jediné neodmlouvaly) v padesátiminutovém dobrodružství jehož scénář napsala Veronika Krištofová. Hudební inspirací jsou báječní Pat Razket  https://patrazket.se/ pirátští muzikanti ze Švédska.


Chcete-li Pirátskou, připravte nám plácek či jeviště 4x4x2,8 metru minimálně, pokud chcete světla a zvuk (venku mikroporty, když bude více lidí a světla pokud máte prostor který lze zatemnit nebo večerní představení venku) tak přípojku 220v na 4-8x PAR 300W a 2x reprobox a mix.

Cena: od 5.000,-

Perníková chaloupka

Říkáte si: "Jaj, ten se ale seknul, dal k perníkové chaloupce obrázek čerta!" Ale nemáte pravdu. Ten čert je tam schválně. On je totiž jedním z hlavních hrdinů tohoto příběhu.

Bylo - nebylo jedno peklo a v něm čert Belzebub měl synovce Luciáše. A ten se mu chtěl zavděčit, jen pokazil na co přišel. Pak dostal poslední šanci - "strejda Bub" ho vyslal "na případ" - rovnou do Perníkové chaloupky. A dál už to znáte. Nebo neznáte?

 Loutky Jan Růčička jan-marionettes.com, scénář Veronika Krištofová, hraje Jakub Křikava

 

Délka představení je cca 45 - 50 minut, požadavky jsou prostor 3x3m a zásuvka 220V pro dva PARy po 300W (tj světla, budou-li třeba) a zvuk.

V galerii je k tisku prázdný černobílý plakát.

Cena: od 3.500,-