Pro mateřské školy

Pro mateřské školy

Následující nabídka slouží pro snažší orientaci k výběru představení a aktivit do Vaší mateřské školy. Školky tvoří velkou část našeho publika, hrajeme pro ně rádi a víme, že láska k divadlu vzniká u prvních shlédnutých pohádek právě teď.

Kromě pohádek Vám nabízíme i představení se zapojením dětí do děje a také báječné hry pro netradiční naplnění Vašich zahradních slavností či pasování školáků.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, obraťte se na nás ať už telefonicky či mailem. Rádi Vám vše vysvětlíme, naceníme, upravíme na míru.

Jste malá dětská skupina, lesní školka (teda ne ty stromečky v oplocence, mrk mrk),  klub hlídacích rodičů? Zavolejte. Umíme hrát pro všechny a domluvíme se. I na ceně. 


Loutkové pohádky

Pohádky hraje buď jeden nebo dva herci. Pohádky pro dva herce jsou větší (prosím zkontrolujte potřebný prostor pro realizaci, zejména výšku - požadavek je součástí popisu pohádky) a jejich cena je 5:000,- Kč

Pohádky pro jednoho herce jsou za 3.500,-Kč

Jsme schopni odehrát představení několikrát po sobě, je-li to třeba a jejich cena je pak výrazně nižší.

Divadlo můžeme hrát kdekoliv, kam se vejdeme, interiér se obvykle snažíme nasvítit divadelními reflektory, aby se co nejvíce přiblížil zážitku opravdové divadelní scény.

Exteriér (zahrada, dvůr...) nám nevadí, potřebujeme ale připojení k elektrice kvůli hudbě a mikrofonům.

Loutky i scény jsou vyvedeny z přírodních materiálů, loutky z rukou renomovaných řezbářů. Součástí představení je obvykle i jejich zapůjčení dětem k ozkoušení.

Seznam pohádek najdete zde:

Představení, ve kterých účinkují Vaše děti

My jim říkáme interaktivní představení. Mohou být alternativou ke klasické pohádce, ale nejčastěji je nabízíme jako náplň venkovních akcí - třeba pasování školáků. Zaměstnáme u nich i několik rodičů do rolí pomocníků, králů, účetních a nápadníků. Obvykle se nám daří využít v představení postupně všechny předškoláky.

Nabízíme představení s tématikou rytířských her a pohádkový trenažér. Určitě potřebujeme elektrickou přípojku pro mikrofony. Cena představení je 5.000,- při dvou účinkujících.

Seznam interaktivních podívaných je zde:

ZaHRAda her

My jsme hraví. A rádi se o tuto superschopnost dělíme. Jste táké takoví? ZaHRAda her je soubor originálních, obvykle docela velikých a vždy krásně vypracovaných her. Ideálních pro odpoledne s rodiči, pasování školáků nebo třeba zlatý hřeb výletu.

Hry podporují motoriku, představivost, koordinaci, paměť... Jsou ideální pro spolupráci s rodiči - budou je bavit!

Hry lze spojovat do tématických celků (například aby vyhovovaly zaměření školky v přírodě nebo měsíčnímu výchovnému plánu) - moře a piráti, rytíři a princezny, pohádky, příroda, věda a technika, dinosauři...

Cena se vždy počítá individuálně. Záleží na počtu her a délce akce, skladbě zvolených her a počtu návštěvníků. A také na Vaší ochotě případně pomoci s osluhou, protože počet obsluhujících vyškolených brigádníků nejvíce ovlivňuje cenu.

Součástí ZaHRAdy her mohou být úkolové diplomy, na které obsluha potvrzuje splnění hry a které dodáme. Stejně tak i třeba originální diplom za splnění.

Odkaz na jednotlivé hry i herní bloky (na konci seznamu) je zde: