Další představení a projekty

Kati

Do Vašeho města zavítali  kati. A hned na náměstí rozbalili svou mobilní katovnu. A již mezi Vámi odhalují první delikventy a pro výstrahu všem (ale zvlášť těm hříšným lidem města Vašeho) předvádějí čtyři stupně práva útrpného.

Hravě a humorně o věcech trpkých a bolavých. Věšení v kraji bez stromů a šibenic, upalování bez dřeva, tahání čarodějnic za nos a Vás za fusekli. Španělská bota přiložena, držte nám palečnice.

Představení pro děti i dospělé cca 30 minut (podle množství delikventů) odehrají dva kati na plácku alespoň 3x3 metry s přívodem 220V pro mikroport. (bude-li větší množství diváků).

Po představení můžeme uspořádat soutěž v sekání mečem a sekerou (Smrt hříšným bramborám!), individuální ukázku replik katovských rekvizit a další soutěže s katovskou tématikou.

Cena od 5.000,-


Biják

Kamera...  Klapka...  Akce!

Já to miluji. Ta chvíle, kdy se ze soudného člověka stane loutka schopná sebeztřeštěnějších ptákovin jen proto, že "je ve filmu". A toho využíváme právě v tomto vystoupení určeném zejména na večírky, mejdany a podobné události (ale nejen tam, klidně čtěte dál).

Na plac přichází režisér a začíná svolávat filmový štáb a herce. Štáb - to jsme my. Herci - Vy. Postupně vybere pět herců do hlavních i vedlejších úloh, maskérka a kostymér je oblečou, nalíčí, (vše bleskově, nečekejte třívrstvý make-up) a rejža je mezitím uvádí do role. Další postavy z řad diváků se chápou světel, klapky, "speciálních efektů" apod.

Krátká zkouška seznámí všechny s plánovaným záběrem, komparz dostane instrukce a ... Akce!

20 a více minut zábavy při natáčení Kovbojky z divokého západu či Gangsterky z Chicaga nebo Žižkova. Kamera celé představení natáčí, takže bonusem může být video na youtube či facebooku pořadatele, ale hlavní show je samotné natáčení.

Potřebujeme přiměřený plac na akci pěti lidí plus pěti lidí okolo, zásuvku 220V na světla a zvuk.

Ve vystoupení se střílí z poplašňáků.

Cena od 5.000,-

Moderování

Moderování, konferování, uvádění...

Ať už tomu budete říkat jakkoliv (a ono to má i své definice), obvykle se jedná o pokud možno vtipné, vkusné, neotřelé a zábavné zaplácnutí proluky mezi následujícími numery Vašeho spektáklu, popřípadě zalepení půlhodinového maléru, kdy následující účinkující sice telefonuje, že je ve Šternberku, ovšem ne v Českém ale Moravském. Moderátor do značné míry ovlivňuje vyznění celé akce, tvoří její atmosféru. Obvykle je hromosvodem mezi účinkujícími a pořadatelem, trochu má na hrbu i inspici a v neposlední řadě je dětským psychologem (ztracených dětí, které mu plačící přivedou když se jim zatoulají rodiče).

Cena od 3.000,-

Chůdař


Nadhled - základní vlastnost dobrého chůdaře. On vítá návštěvníky, rozdává jim program, radost, zahání nudu, rozehrává klauniády nebo bohapustě šaškuje. Hraje si s dětmi i s dospělými, pořádá soutěže, leze všem do záběru, je počůrán pejskem a neví o tom... Moderuje na chůdách.

Mám v tom patnáctiletou praxi. Milión selfíček a ani jedna rozšlápnutá čivava.

Team rozšířen v roce 2021 o další tři chůdaře.

Ve spolupráci s Divadlem studna účinkuji ve spektáklu Ptáci. Až sedm velikých ptáků se svými jezdci zaplní vaše náměstí či taneční sál, případně předvedou své drezurní umění.

Cena od 1.500,-

Učíme se žonglovat - dílna

Aktivita pro všechny hravé. Přijdu, vysypu na zem žonglérské vybavení a vysvětlím základy používání všech rekvizit.

Míčky, diabola, flower sticky, poiky, kuželky, kruhy, talíře, točící tyče, koturny. Obvykle minimálně čtyři sady od každého náčiní. Nestůjte a pojďte si hrát s námi.

Rovný plácek, dostatečně velký pro plánovaný počet účastníků dílny a přívod 220V pro nazvučení a podkresovou hudbu - není nutné. 30-60 minut. 

Cena od 2.500,-

Divadlo Studna

Od roku 2002 jsem členem souboru Divadlo Studna z Hosína u Českých Budějovic.

Hraji v pohádkách:

O Bajajovi, Zakletá princezna, Kocour v botách a Syndibád

Vánočních spektáklech:

Byla cesta byla ušlapaná a Zvěstování

Komedii DellArte:

Kozlí muž

Představení pro druhý stupeň a starší:

Heuréka

Ceny za pohádky a Zvěstování po Hosínsku od 6.000,-

Ostatní od 7.500,-


Pro školy - Matematika a Vynálezci

Ve spolupráci s Besedáriem (www.besedarium.cz) jsem spoluautorem a lektorem (hercem, který umí do pěti napočítat :)) tří pořadů pro děti základní školou povinné:

Honba za pokladem Černého piráta

Náplň programu: Děti se stanou námořníky a v doprovodu svých lektorů se vydají na nebezpečnou cestu po moři, aby dopadly Černého piráta. Cílem programu je ukázat, že matematika je všude kolem nás a že počítání může být zábava.

Dobrodružná matematika pro 1. a 2. třídu

Houstone, máme problém

Tentokrát se děti stanou specialisty na dobrodružné a pro lidstvo zásadně důležité výpravě do vesmíru. V doprovodu dvou odborně vycvičených pilotů absolvují velmi nebezpečnou a objevitelskou cestu, jejímž cílem je nalézt planetu, kam by se mohlo lidstvo přestěhovat.

Dobrodružná matematika pro 3. a 4. třídu

Stroj času

Zveme vás na velkou výpravu do minulosti. Navštívíme Syrakusy, Řím i Michigan. Za dohledu samotného Archimeda prošlapeme cestu od vzniku kola až k parní lokomotivě. Osobně si potřeseme ruku s Edisonem a spočítáme všechny jeho vynálezy. Vyřešíme každý rébus a spravíme, na co přijdeme!
O vynálezcích pro žáky 3. - 5. tříd

Cena od 3.000,-

https://youtu.be/RHbBbtmIbQc

Šermířská vystoupení

Něco "akčnějšího"? No jasně, proč ne? Jsem členem souboru Kvartet a hostem ve skupině Allgor. Chcete rytířský turnaj? Gangsterskou rvačku? Piráty na parník?

Nebo na večírek desetiminutové vystoupení dvou duelantů, kteří komediálně baví Vaše hosty a u toho mezi nimi šermují jako o život?

Ideální v kombinacích - gangsterský Biják + rvačka mafiánů a třeba soutěž v pití whisky nebo nabíjení pistole. Verbování(čko) a šermířský vstup + lukostřelnice...

Chcete více? Tanečnice, fakíra, žongléra, akrobaty, středověkou hudbu? Pohybujeme se v prostředí městských slavností a historických merend už pár desítek let. Najdeme pro Vás tu nejúžasnější kombinaci.

Cena od 5.000,-

Malování na obličej


Talentovaná Matylda, studující na Žižkovském Umprumu se může stát tím, kdo z Vás či Vašich robátek vytvoří cokoliv si budete přát. Trpělivá s dětmi, milovnice anime, s levou rukou neustále malující či alespoň črtající. S bezuzdnou fantazií a smyslem pro humor. 

Spiderman? Pirátské tetování? Konečně první knír?


Cena dohodou (od 0kč, podle akce :) )