Pro tábory

Pro tábory

a nejen pro ně, ale také pro školy a školky v přírodě, oddíly, kluby a DDM a pro všechny, kdo pracují s dětmi. Víme, že jste úžasní, obětaví a neskutečně vynalézaví a že dokážete cokoliv. (Také jsme jezdili jako vedoucí na tábory a pracovali s dětmi :)  Myslíme si, že výběr z našich aktivit by se Vám mohl hodit.

Uvedené ceny jsou orientační, nebojte se s námi domluvit, při kombinaci vystoupení nebo delší spolupráci se necháme oškubat jako kohout od zvířátek a loupežníků :)

Dopravu zajišťuje dodávka 2.5m vysoká a ne úplně teréňák. 10 kč/km

Představení, ve kterých účinkují Vaše děti

My jim říkáme interaktivní představení. Mohou být alternativou ke klasické pohádce, ale nejčastěji je nabízíme jako náplň venkovních akcí. Zaměstnáme u nich i několik rodičů nebo vedoucích do rolí pomocníků, králů, účetních a nápadníků. Obvykle se nám daří využít v představení postupně všechny přítomné děti. (cca 30 dětí) 

Nabízíme představení s tématikou rytířských her a pohádkový trenažér. Určitě potřebujeme elektrickou přípojku pro mikrofony. Cena představení je 5.000,- při dvou účinkujících.

Seznam interaktivních podívaných je zde:

ZaHRAda her

My jsme hraví. A rádi se o tuto superschopnost dělíme. Jste táké takoví? ZaHRAda her je soubor originálních, obvykle docela velikých a vždy krásně vypracovaných her. 

Hry podporují motoriku, představivost, koordinaci, paměť... Jsou ideální pro spolupráci s rodiči nebo řešení v rámci skupin/družin - budou je bavit!

Hry lze spojovat do tématických celků (například aby vyhovovaly zaměření školky v přírodě nebo celotáborové hře) - moře a piráti, rytíři a princezny, pohádky, příroda, věda a technika, dinosauři...

Cena se vždy počítá individuálně. Záleží na počtu her a délce akce, skladbě zvolených her a počtu návštěvníků. A také na Vaší ochotě případně pomoci s osluhou, protože počet obsluhujících vyškolených brigádníků nejvíce ovlivňuje cenu.

Součástí ZaHRAdy her mohou být úkolové diplomy, na které obsluha potvrzuje splnění hry a které dodáme. Stejně tak i třeba originální diplom za splnění.

Odkaz na jednotlivé hry i herní bloky (na konci seznamu) je zde:


Loutkové pohádky

Pohádky hraje buď jeden nebo dva herci. Pohádky pro dva herce jsou větší (prosím zkontrolujte potřebný prostor pro realizaci pokud se jedná o představení v interiéru, zejména výšku - požadavek je součástí popisu pohádky) a jejich cena je 5:000,- Kč

Pohádky pro jednoho herce jsou za 3.500,-Kč

Jsme schopni odehrát představení několikrát po sobě, je-li to třeba a jejich cena je pak výrazně nižší.

Divadlo můžeme hrát kdekoliv, kam se vejdeme, interiér se obvykle snažíme nasvítit divadelními reflektory, aby se co nejvíce přiblížil zážitku opravdové divadelní scény.

Exteriér (zahrada, dvůr, les, louka...) nám nevadí, potřebujeme ale připojení k elektrice kvůli hudbě a mikrofonům. Pokud není k dispozici, uveďte to v rámci objednávky, pokusíme se vyřešit jinak :)

Loutky i scény jsou vyvedeny z přírodních materiálů, loutky z rukou renomovaných řezbářů. Součástí představení je obvykle i jejich zapůjčení dětem k ozkoušení.

Seznam pohádek najdete zde:

Žonglérská dílna

My sice nejsme kejklíři ani cirkusáci, neděláme žonglérská představení, ale v rámci divadelních potřeb jsme se lecos naučili. Rychlokurz žonglování s míčky, roztáčení talířků, kuželky rotující vzduchem, balancování, lasotoč, diabolo, flowersticky a další oblíbené legrácky máme vždy v několika exemplářích, abyste si mohli vše vyzkoušet. A možná i něco naučit. Dílna v délce 60 minut, kdy budou předměty vyvrženy na louku (sál) a jeden instruktor bude k dispozici, aby všem zájemcům ukázal co a jak je pro vás k mání za 3.500,-

Pokud byste si přali i vystoupení kejklíře, umíme nějaké profesionální performery povolat.

Šerm a hry

Jsme šermíři. K divadlu jsme se dostali přes meče a kordy. Pokud byste chtěli pořádnou porci romantiky, můžeme zašermovat i pro Vás. Dva, tři, deset... souboj, představení, bitvu... Umíme o zbraních povídat, zapůjčit je, obléci zbroj. Ale hlavně nakombinovat třeba s rytířskými hrami, lukostřelnicí, pohádkou. Samostatný šermířský vstup s ukázkami zbraní je za 5.000,- 

Co pozvat ještě profi tanečnici, která zatančí a pak Vaše úžasňáky naučí nějaký dobový tanec? Na reprodukovanou hudbu nebo klidně i na živou, umíme Vám k tomu i zahrát na cistru a buben. Nebo povoláme další muzikanty!

Tanečnice s tanečním vstupem a kurzem je za 2.500. 

A silák, který Vás bude vynášet v zubech? Kejklíř na jednokolce? Fakír na loži z hřebů? Ano, to všechno umíme zařídit.